SALİH OCAKLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SALİH OCAKLI

SALİH OCAKLI ile şiir mektup ve unutulmaz eserleri mp3 resim paylaşma portalı...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım

YazarMesaj
Salih Ocaklı
Admin

yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım Empty
MesajKonu: yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım   yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım EmptyCuma Eyl. 11, 2009 4:15 pm

bir arkadaşım vardı msnde tanıştık ablamın arkadaşıydı okuldan sonra ii arkadaş olduk görüşmeye başladık ama çok iyidi hala iidir yanlız sedece işine gelini dinliyim anlardı söz konsu kendiyse orda haklılık payı %90 bile değilde %100 ama ben onu dostum deyip çok sevdim hemde çok öle yeminlerimiz vardıki akıllara zarar kardeşler şimdi ise ben bu şiirde ona yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım gecelerdir konuşurduk ağlardık bağırırdık delilikler yapardık güzeldi şimdi sadece bir anı çünki son kullanma tarihim geçti 28 nisan 2006 bitiş tarihi 28 temmuz 2006 62 gün olsun ya yinede ona karşı 1 hatam olmadı fazla ilgiden başka beni yanlış anlamayın ben cinsiyeti düşüncesi bozuk bir kız değilim sadece sevdim mi inandımmı bir insana çok bağlanıyorum ölümüne bile giderim gözümü zarre bile kıpırdatmadan onuda bu çok ii bilir bide şu var kardeşimin sünneti oldu bana yalan attı evet öleki inanmamıştım zaten o gün işi olduna bana yalan atmıştı haberi geldi işte allahın sevdiği kuluyum ben onu beklerken o evde nette ne büyük bir keyifdir allah bilir tamam sıkmış olabilirim bu aşırı sevgimle ama ben dosttum ya ben kandimce tek taraflı dostum arkadaşlar size şunu söyliyim kimseye inanmayın..... burdan sana tşk ediyorum beni kullanmadın kullana bilirdinde her türlü yani ama yapmadın aslında seninki sadece insaniyetlikmiş tşk ederimki iyiki hayatıma girip çıktın çok şeyler öğrendim senden özellikle bende artık senin gibi davrancam arkadaşlığın kısası makbul eğer tarihi biterse hop çöp poşeti kib her zaman ama her zaman yanında arkanda her dört tarafındayım ne zaman başın sıkışırsa yine koşarım canımsın bideeeeeee bizi kimse ayıramaz sözünü unutmadım unutmamda neyse kib arkadaşlar bu yazıyı okuyan arkadaşlara da saygılar ve sevgiler byeee:'(:'(tüm herkezi seviyorum insan oldunuz için

Gönderen: elif pelin acar
http://sitemkar.yetkinforum.com

yazıklar olsun ki onu dost sanmıştım
1 sayfadaki 1 sayfası