SALİH OCAKLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SALİH OCAKLI

SALİH OCAKLI ile şiir mektup ve unutulmaz eserleri mp3 resim paylaşma portalı...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Askerlik anım :D

YazarMesaj
Salih Ocaklı
Admin

Askerlik anım :D Empty
MesajKonu: Askerlik anım :D   Askerlik anım :D EmptyÇarş. Eyl. 09, 2009 3:00 pm

askerdeyim alt devreler geldii oryantasyon nöbet tutmak için yanıma verdiler gece saat 24.00 çocuk ruhani varlıklardan falan bahsetti amacı beni korkutmak bende ben evladım burda biri vardı aynı sen gibi böle anlatınca kulubeden kedi sesi gelsi dedim çocuk inandıı Very Happy:D sonra neyden bilmiyorum aniden kesi geldi çocuğa kriz gelmiş benim haberi yok bide halusilasyon göre hastalığı varmış abi kedi var dedi ayağıma yapıştı ama salmıyor benii onu korkutayım derken ben korktum Very Happy:D sonra bu soyunaya başladı abi bana bakıyorlarr cüceler falan filan abim dur durmaz dur durmaz devriye düdüğü çaldım gelen yokk sonra vukuat düdüğü çaldım yine gele yok çocuk beni orda kesecekk Very Happy:D sonra nizamiye astsubayı geldi çocuğu yanımda götürdü kaldımmı tek başıma nöbetin bitmesine 1 bucuk saat varr sarıldı silahıma kulubeye gireye korkuyom sonra bu çocuğu almışlar koğuşa götürmüşler başlamış ranzaların altında cesetler var demeye hemen gataya götürmüşler bişeyde çıkmamış sonra aradan 4 ay gectii devriye atıyomm tabi bu çocukla başka birisi vardım nöbet yerlerine yeni gelen arkadaş tek ona dedimki ya senin yuanındaki hasta nerde dedimm ya abi bilmiyom yarım saattir yokk acayip acayip sesler geliyo diye şöle bi kolaşan ettim ortalığı bizim halusilasyoncu çocuk giymiş çuvalı kafasına hoo bööö deytip duruyor saklanmış yavaşca gittimde tekmeyi bi kapattım kar yağıyorduu hava soğuktuu ertesi sabah oldu bölük komutanına olayı resmen anlattım çünki bi zaman benide korkutuu Very Happy:D:D sonra çocuğu sürgüne gönderdiler
http://sitemkar.yetkinforum.com

Askerlik anım :D
1 sayfadaki 1 sayfası